Компанія GF Piping Systems, підрозділ корпорації Georg Fischer, підписала угоду про партнерство з молодою стартап-компанією Oxford Flow Limited, яка базується в Оксфорді (Великобританія).

Новий інноваційний клапан регулювання тиску, розроблений Oxford Flow, дозволяє комунальним підприємствам у рази знизити втрати води. Це справжній прорив у вирішенні серйозної світової проблеми. В рамках угоди GF в два етапи придбає 23%-ву міноритарну частку в компанії.

Через застарілу інфраструктуру комерційна втрата води (вода, яка ніколи не потрапляє до споживача через витоки або інші проблеми інфраструктури) є глобальною проблемою для компаній водопостачання як з точки зору стабільної роботи, так і з точки зору витрат. Більшість комунальних підприємств в світі зазнають втрати води в межах 20-50 %, а щорічний дохід, втрачений через витоки води, становить 14 мільярдів доларів США.

Одним з найбільш ефективних рішень щодо скорочення комерційної втрати води є правильне управління тиском у водопровідних мережах. Зважаючи на це, Oxford Flow, починаюча компанія, заснована в 2015 році командою Оксфордського університету, розробила новий регулюючий клапан, який може використовуватися на різних кінцевих ринках.

Частиною стратегічного партнерства є ексклюзивна ліцензія для GF Piping Systems на виробництво та продаж регулюючого клапана Oxford Flow у сегменті водопостачання. Також, Oxford Flow і GF Piping Systems співпрацюватимуть для впровадження інновацій в управлінні тиском. Разом з існуючим портфелем продуктів і майбутніми інноваціями GF Piping Systems зможе запропонувати своїм клієнтам комплексні рішення, що допомагають суттєво знизити втрати води в майбутньому.

Партнерство є важливим кроком для GF Piping Systems, в подальшому воно стимулюватиме додаткові інновації. Технологія Oxford Flow допоможе скоротити комерційну втрату води з розподільних мереж операторів. Поява цієї технології в портфелі GF Piping Systems підвищує стійкість всього циклу управління водними ресурсами та враховує необхідність безпеки, надійності, ефективності та гігієни при розподілі цього цінного ресурсу.

У рамках угоди GF придбає 23%-ву міноритарну частку в компанії до 2021 року. Обидві сторони домовилися не розкривати ніяких фінансових подробиць угоди.

GF Piping Systems є провідним постачальником трубопровідних систем із пластмаси та металу. Підрозділ займається системними рішеннями та високоякісними компонентами для безпечного транспортування води, хімікатів і газів, а також відповідними послугами. Портфель продуктів фітингів, клапанів, труб, технологій автоматизації та з'єднання охоплює всі сфери застосування водного циклу.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА