Aliaxis Utilities & Industry (Аліаксіс Інфраструктура та Промисловість) – глобальна галузева група, що об'єднує кращі світові бренди виробників трубопровідних систем в будівництві, промисловості та житлово-комунальному господарстві, опублікувала повідомлення, присвячене Всесвітньому дню води.

22 березня є Всесвітнім днем ​​води ООН. Зараз весь світ об'єднується, щоб зосередитись на нагальних глобальних проблемах водопостачання і санітарії. Спалах коронавіруса нагадує нам, що доступ до чистої води життєво важливий для запобігання захворювань. Без води життя просто неможливе.

Наша енергія правильно спрямована на захист людей і допомагає зупинити поширення COVID-19. Як ви знаєте, гігієна рук необхідна для стримування поширення COVID-19 і багатьох інших інфекційних захворювань.

Однак, незважаючи на ці проблеми, ми повинні також приділити час, щоб висловити нашу підтримку Всесвітньому дню води та подумати, як ми всі можемо змінити ситуацію. Тема цього року, «Вода та зміна клімату», досліджує нерозривний зв'язок води та змін клімату.

∙ Екстремальні погодні явища роблять воду більш дефіцитною, більш непередбачуваною та більш забрудненою. Населення зростає, урбанізація прискорюється, клімат змінюється, зростає й попит на воду.

∙ Ідея Організації Об'єднаних Націй ясна – дії повинні бути інтегровані в різні сектори та координуватися через кордони. І ці дії повинні мати одну спільну рису – безпечне та збалансоване управління водними ресурсами.

∙ ООН також стверджує, що «боротьба зі зміною клімату відкриє величезні можливості для економіки в багатьох областях завдяки використанню циклічних виробничих систем та пошуку шляхів більш ефективного використання води».

∙ Це можливість, яку ми повинні усвідомлювати. У нас є досвід і технічні ноу-хау для вирішення деяких з цих нагальних проблем: будь то буріння на воду, щоб більше людей отримали доступ до неї, розробляючи інтелектуальні системи для запобігання забрудненню води в багатоповерхових будинках або забезпечення якості води під час її транспортування.

∙ Проте відповідальність починається з того, що кожен з нас, кожен в нашому повсякденному житті, може знизити споживання води. Водний стрес є гострою проблемою не тільки в посушливих регіонах. Всесвітній інститут ресурсів показує, що Бельгія відчуває більший дефіцит води, ніж Мексика. Німеччина, Франція і США в даний час відчувають більший дефіцит води, ніж Танзанія, Нігерія та Ангола.

Ці п'ять кроків  спрямовані на збереження та поліпшення водопостачання в світі.

На цьому тижні ми будемо, наскільки ми можемо, підтримувати послання Всесвітнього дня води. Ми будемо просувати #SafeHands ООН Water для боротьби з COVID-19 і просимо всіх слідувати чітким рекомендацій з гігієни, якими ми поділилися. Ми будемо вирішувати і долати ці нагальні проблеми, з тим щоб ми могли продовжувати побудову більш безпечного та сталого майбутнього.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА