Borealis, один з провідних європейських виробників поліетилену (ПЕ) і поліпропілену   (ПП), відновила виробництво поліетилену низької густини (ПЕНГ) у Стенунгсунді   (Stenungsund, Швеція) після планового ремонту.

 Дане виробництво потужністю 350 тис. тонн ПЕНГ в рік було закрито на ремонт в   грудні 2019 року.

 Раніше повідомлялося, що австрійська нафтова компанія OMV планує збільшити   свою  частку у виробнику полімерів Borealis до 75 %, уклавши угоду вартістю від   EUR4-4,5 млрд (отUSD4,5 до USD5,1 млрд). OMV уже володіє 36 % компанії, а інша   частина належить державному інвестору Абу-Дабі Мубадале (Mubadala). Австрійська   компанія зміщує акцент своєї уваги на виробництво авіапалива і нафтохімії, роблячи   ставку на зростаючий інтерес до авіаперевезень і полімерних виробів. Таким чином,   пріоритетом компанії стало розширення на Близькому Сході.

Компанія Borealis зі штаб-квартирою у Відні є провідним виробником поліолефінів, у тому числі й поліетилену високої густини (ПЕВГ), базових хімікатів і добрив. Borealis є мажоритарним акціонером саудівської державної International Petroleum Investment (IPIC), яка також володіє північноамериканським виробником етилену і поліетилену NOVA Chemicals і близькосхідної нафтохімічної компанії Borouge.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА