Найбільше вітчизняне нафтохімічне виробництво –  Карпатнафтохім (Калуш, Івано-Франківська обл.) –  відновило виробництво поліетилену високої густини (ПЕВГ) після тривалого  вимушеного   простою.

 Як повідомили представник і клієнти підприємства, український виробник 23-го березня запустив   виробництво ПЕВГ. Зупинка напрацювання поліетилену була вимушеною та сталася в перших числах   січня через високу вартість сировини при низьких цінах на ПЕ.

 З лютого ситуація на сировинних ринках кардинально змінилася, зокрема, істотно подешевшала   нафта, що й дозволило відновити виробництво ПЕ.

 Довідка. За 2019 рік сумарний обсяг виробництва ПЕВГ на Карпатнафтохімі перевищив 93 тис. тонн,   що на 4 % більше показника роком раніше.

 Карпатнафтохім – одне з найбільших підприємств нафтохімічного комплексу України. В даний час   підприємство здатне щорічно виробляти 300 тис. тонн полівінілхлориду, 200 тис. тонн каустичної соди, близько 180 тис. тонн хлору, а також 250 тис. тонн етилену та 100 тис. тонн поліетилену.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА