У березні Міжнародна організація ЮНІСЕФ надала технічну допомогу КПП «Краматорський водоканал» для поліпшення водопостачання міста. Про це повідомила прес-служба водоканалу.

ЮНІСЕФ передала комунальному підприємству апарат для зварювання пластикових труб, мотопомпи та насос для водовідведення.

Зварювальний апарат приназначенний для з‛єднання  пластикових труб методом зварювання нагрітим інструментом встик буде використовуватися для швидкого виконання робіт по монтажу поліетиленових труб діаметром від 90 до 315 мм. Це дозволить проводити заміну водопровідних мереж міста в найкоротші терміни.

Насос і помпа будуть задіяні на каналізаційних і водопровідних насосних станціях міста, а також при виконанні аварійно-відновлювальних робіт на аварійних ділянках водопровідно-каналізаційних мереж.

«Використання нових насоса, помпи та зварювального апарата дозволить надавати жителям міста цілодобову послугу водопостачання та водовідведення», - йдеться в повідомленні.

Для районного комунального підприємства «Старобельсквода» ЮНІСЕФ придбав сучасний екскаватор-навантажувач і майже 7 км пластикових труб.

Майстер водопровідної ділянки водоканалу Артем Дівочий розповів, що 6700 м труби різних діаметрів (від 50 до 225 мм) розподілять між сімома районами, які обслуговує підприємство.

А в самому Старобільську з міською владою будуть узгоджені вулиці, на яких будуть замінюватися труби водопостачання і водовідведення.

«Все те, що нам надав ЮНІСЕФ, абсолютно безкоштовно, – зазначив А. дівочі. – Організація сама займалася «розмитненням» і доставкою - тобто не було витрачено жодної гривні з державного бюджету. Ми дуже вдячні ЮНІСЕФ і сподіваємося на подальшу співпрацю».

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА