Німецький нафтохімічний концерн BASF стикається зі зростаючими труднощами в ланцюжку поставок   через обмеження, зумовлені коронавірусом. Проте всі заводи на його основному виробничому   майданчику в Людвігсхафені працюють.

 Представник BASF заявив, що концерн планує перейти на скорочений режим роботи на своїх   майданчиках у Мюнстері та Вюрцбурзі, а також в Німеччині, які в основному виробляють продукцію   для автомобільної промисловості. Це політика, згідно з якою працівники погоджуються або змушені   погоджуватися на скорочення робочого часу та оплати праці.

 BASF зазначає, що є хороший попит на продукти, важливі для охорони здоров'я та основних послуг   для населення.

Представник додав, що близько половини співробітників BASF з Людвігсхафена працюють на дому. Для тих, хто повинен відвідувати робочі зміни на місці, компанія впровадила спеціальні правила гігієни і очищення, щоб підтримувати роботу всіх виробничих підприємств.

Раніше повідомлялося, що BASF планує в квітні закрити на плановий ремонт завод з випуску окису етилену в Людвігсхафені. Плановий ремонт на даному заводі потужністю 345 тис. тонн окису етилену на рік буде закрито приблизно на один місяць. Етилен є основним сировинним компонентом для виробництва поліетилену (ПЕ).

Довідка. BASF SE (штаб-квартира в Людвігсхафене, Німеччина) − найбільший світовий виробник хімічної продукції для індустрії, включаючи видобуток і переробку нафти і газу. Має понад 150 виробничих майданчиків в світі.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА