Провідний світовий виробник обладнання для переробки пластмас KraussMaffei зі штаб-квартирою в   Мюнхені (Німеччина) прийняв рішення закрити свої чотири німецьких підприємства − в Ганновері,   Мюнхені, Швайзі та Тройхтлінгені, а також завод в Суканах (Словаччина) з 30 березня до як мінімум   12 квітня 2020 року. Зупинка виробництва може тривати ще один тиждень, залежно від розвитку   ситуації з COVID-19.

 Завод підрозділу KraussMaffei High Performance (раніше Netstal) в Нафельсі (Швейцарія) буде   продовжувати працювати в звичайному режимі, крім чотирьох державних свят в квітні. Однак через значні обмеження в повітряних перевезеннях залежно від регіону можуть виникнути більш тривалі терміни доставки, а також значні транспортні збори або затримки, попереджають в компанії.

За словами представника KraussMaffei, постачання запасних частин буде доступним під час закриття заводів. Крім того, більшість персоналу компанії працювати з дому, це означає, що в плані закупівель, продажів, підтримки та аналогічних функцій клієнти можуть розраховувати, що бізнес компанії буде функціонувати в звичайному режимі.

Довідка. KraussMaffei, єдиний в світі постачальник обладнання під ключ для техніки лиття під тиском, екструзії полімерних труб і реакційної техніки, об'єднав свої бізнес-підрозділу, а також колишні бренди KraussMaffei, KraussMaffei Berstorff і Netstal, під егідою єдиного бренду KraussMaffei.

Завод KraussMaffei в Суканах (Словаччина). Фото: KraussMaffei

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА