У Маріуполі тривають  масштабні роботи з оновлення аварійних комунікацій. На зношених   водогонах в   неблагополучні періоди фіксувалося до 60 поривів на добу. Аварії на таких   трубопроводах   спричинюють щорічно  до втрати понад 250 млн. грн. бюджетних коштів.

 На початку квітня співробітники  КП «Маріупольське ВУ ВКГ» проводять в центрі міста монтаж   нового   пластикового трубопроводу, який забезпечить безперебійну подачу холодної води в п'ять   багатоквартирних будинків. Також тут здійснюється заміна труб підведення води безпосередньо до   будинків на проспектах Будівельників і Нахімова.

 «В даний час вже укладено 300 метрів поліетиленових труб діаметром 110 мм і близько 30 метрів   труб діаметром 63 мм. Роботи ведуться із залученням трьох одиниць техніки», – повідомив   бригадир   ремонтників.

 Водогін прокладається традиційним траншейним способом. Труби з’єднують за допомогою   зварювання  та компресійних фітингів.

За інформацією мера Маріуполя Вадима Бойченко, загалом у місті підлягає заміні до 80 % зношених мереж. За рік з 800 км старих водоводів здійснюється заміна від 30 до 50 км. Міський голова зазначив, що ця задача вимагає гігантських коштів, адже в середньому заміна одного кілометра труби вартує в 1 млн. 200 тис. грн.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА