Після будівництва трьох заводів з випуску антисептиків компанія Ineos анонсувала, що збирається побудувати четверте підприємство з виробництва дезінфікуючих засобів для рук. Завод, який буде побудований в Etian, Франція, призначений для обслуговування найбільш постраждалих лікарень у Парижі та на північному сході Франції, а також для задоволення потреб Бельгії.

Компанія також оголосила про те, що виконала свою десятиденне завдання по будівництву заводу з дезінфекції рук у Лавері, Франція, і почала виробництво потужністю 1 мільйон санітайзерів на місяць.

Ineos фокусується на задоволенні нагальних потреб медицини, а також на наданні «кишенькових» санітайзерів для особистого користування населення. Вони будуть підготовлені відповідно до специфікацій Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ). Компанії BASF, Perstorp, Huntsman, Henkel, Sasol і багато інших  також збільшили свої виробничі потужності для виробництва продуктів дезінфекції.  

Фірма Firmenich (Женева, Швейцарія) також швидко нарощує виробництво антисептиків. У Женеві компанія пожертвувала 20 тонн дезинфікуючих засобів для рук. Firmenich збільшує свої виробничі потужності до 100 тонн для лікарень, а також медичних і екстрених служб в США та Швейцарії.

Фірма Firmenich стала одни з перших промислових виробників, які адаптували свої потужності для виробництва санітайзерів, вона надала свою продукцію Університетській лікарні Женеви та іншим медичним  службам.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА