Компанія Fine Organics Industries Limited (Індія) предситавила на ринок нову антимікробну добавку на основі рослинної сировини - Finaguard AM. Введення добавки в полімерний матеріал дає йому додаткові антимікробні властивості стосовно грамнегативних і грампозитивниї бактерій.

Finaguard AM не містить важких металів та інших небезпечних інгредієнтів і має дозвіл на застосування у виробах, що контактують з харчовими продуктами (US FDA (21 CFR), (EU) No 10/2011 та (EU) 2018/831).

Застосовується в поліетилені (ПЕ), поліпропілені (ПП), полістіролі (ПС) та інших полімерних матеріалах, в будь-яких видах переробки полімерів будь то лиття чи екструзія.

Finaguard AM успішно протестована на антимікробну активність по японському стандарту JIS Z 2801: 2010 «Антимікробні продукти. Антимікробна активність і ефективність» щодо золотистого стафілокока Staphylococcus aureus ATCC 6538 (грамположительная бактерія) і кишкової палички Escherichia coli ATCC 8739 (грамотрицательная бактерія).

Дана добавка може застосовуватися у виробництві нетканих матеріалів, наприклад з поліпропілену, які в свою чергу застосовуються для пошиття масок і інших медичних виробів.

Крім антимікробних властивостей антимікробна добавка Finaguard AM дає антистатичний ефект, і може запобігати накопиченню пилу на поверхні виробів.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА