Маріуполь. Незважаючи на обмеження внаслідок карантину співробітники Маріупольського   водоканалу продовжують роботи з відновлення водопровідно-каналізаційних мереж.

 У першій декаді квітня на вулиці Радищева замінюють аварійну ділянку 30-річного трубопроводу.   Замість зношених металевих буде прокладено близько 450 метрів поліетиленових труб.

 Також йде оновлення аварійної мережі діаметром 400 мм, яка з'єднує водопровідно-насосну   станцію   «Сартанська» та магістральний водопровід діаметром 900 мм. В перших числах квітня   вже було   проведено розкоп траншеї і зварено більше 200 метрів пластикових труб. Завершити   роботи планують   до кінця поточного місяця.

 Для оптимізації аварійно-відновлювальних робіт водоканал придбав новий екскаватор-   навантажувач   JCB 1CX. З огляду на його технічні характеристики і компактний розмір, фахівці   Маріупольського   ВУВКГ  зможуть ефективно виконувати роботу в умовах обмеженого міського простору.

 Харків. Ремонтні бригади «Харківводоканалу» ведуть роботи по заміні ділянки технічно зношеного   трубопроводу діаметром 300 мм по проспекту Жуковського, 12.

 Заступник директора з виробництва комплексу «Харьківводопостачання» КП «Харківводоканал»   Микола Завада розповів: «Ми замінюємо ділянку трубопроводу протяжністю 48 метрів, який   прослужив понад сорок років. У ході робіт замість старих сталевих труб укладаємо нові   поліетиленові, термін служби яких понад 50 років. Після виконання всіх запланованих ремонтних   робіт ми вирішимо проблему з перебоями водопостачання в цьому мікрорайоні ».

 Усього у 2020 році в КП «Харківводоканал» планують перекласти не менше 24 км мереж холодного   водопостачання. «За умов, що склалися, ми намагаємося максимально оперативно виконувати всі   ремонтні роботи, щоб мешканці не відчували незручностей, пов'язаних з цим. В даний час   бригадами підприємства виконує роботи з оновлення аварійних ділянок трубопроводу більш ніж на   чотирьох кілометрах мереж водопостачання з використанням пластикових труб. Роботи ведуться   щодня», – підсумував Микола Завада.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА