Австрійська компанія ENGEL пропонує новий довідковий посібник для переробників пластмас –   «Довідник х пластикації: рішення для практичної діяльності» (рос. мовою).

 Даний посібник містить опис вузла пластикації та його компонентів, дає інформацію щодо потенціалу   оптимізації при процесі пластикації, а також містить дані про особливості технічного обслуговування   та профілактики вузла пластикації.

 Вузол пластикації – центральний елемент литтєвої машини. Для досягнення замовниками   максимально можливої ​​продуктивності компанія ENGEL активно використовує накопичені великі   технічні знання та безперервно інвестує в інноваційний розвиток і підвищення якості процесу лиття,   забезпечуючи тим самим своїм клієнтам вирішальні конкурентні переваги.

 Безкоштовно замовити довідник можна надіславши запит на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

 Довідка. ENGEL – найбільший світовий виробник обладнання для переробки пластмас методом лиття   під тиском. Фірма пропонує широкий спектр обладнання «з одних рук»: термопластавтомати для лиття виробів з пластмас, машини для переробки гуми та силікону, роботи та засоби автоматизації, а також розробляє спеціальні технологічні рішення для виробництва автокомпонентів, упаковки, медичних, технічних та інших виробів. З моменту свого заснування в 1945 році фірма ENGEL є 100 % сімейним підприємством. Це робить компанію стабільним і надійним у фінансовому відношенні партнером.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА