Маріупольський «Міськводоканал» проводить комплексні роботи із оновлення водопровідних і каналізаційних мереж. За інформацією підприємства, c початку весни вже замінили понад 5 км трубопроводів. Одне з ключових напрямків модернізації інженерних комунікацій міста – це демонтаж старих металевих труб із заміною на сучасні полімерні труби. На мережах водопостачання це зумовлює скорочення втрат води на 3,5 %.

У квітні такі роботи здійснюється по вулиці Новоросійській Приморського району. Співробітники аварійно-відновлювальної служби «Міськводоканалу» і служби КВП розпочали планову заміну двохсот метрів водогону діаметром 110 мм з використанням поліетиленових труб. Роботи ведуться на ділянці від магістрального водопроводу діаметром 300 мм.

Технологічним завершенням ремонтних робіт на мережах водопостачання та водовідведення є процес благоустрою території. Так, наприклад, на проспекті Миру після ліквідації аварійної ситуації, приступили до відновлення тротуару, частини автостоянки та прилеглих до них газонів.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА