Компанія ENGEL відновила роботу своїх заводів в Австрії, повідомила прес-служба компанії. Виготовлення та відвантаження литтєвих машин буде знову планомірно запущено на майданчиках з виробництва обладнання для переробки пластмас методом лиття під тиском  у Швертберзі та Санкт-Валентині, а також на заводі з виробництва роботів у Дитаху.

У зв'язку з поверненням співробітників до роботи керівництво фірми ENGEL разом зі штатними медичними фахівцями розробили спеціальні вказівки щодо організації безпечної роботи персоналу на основі рекомендацій органів влади. Так, наприклад, введений змінний режим роботи, співробітники зобов'язані дотримуватися дистанції в 1,5 м, а робочі місця в офісах організовані з урахуванням цієї дистанції. Співробітникам ENGEL надаються медичні маски, частіше проводиться прибирання приміщень, регулярно дезінфікують все поверхні і використовуване обладнання.

Здоров'я та безпека працівників, клієнтів і партнерів компанії є пріоритетом для керівництва ENGEL. Тому відвідування заводів і приймання обладнання замовниками поки тимчасово обмежені.

Нагадаємо, що в середині березня було вирішено тимчасово призупинити роботу заводів ENGEL в Австрії з метою припинення поширення інфекції, спричиненої коронавірусом. Інші підрозділи ENGEL в Австрії, не пов'язані з виробництвом, в тому числі комерційні відділи, відділи сервісу та поставок запасних частин, фінансовий відділ продовжували виконувати свої обов'язки у віддаленому режимі.

За допомогою введених компанією ENGEL заходів вдалося внести значний вклад в стримування поширення вірусу в регіоні. З 14 квітня у всій Австрії поступово почали пом'якшувати обмеження, введені у зв'язку з пандемією.

 

 

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА