В останні роки в Україні почастішали дуже сильні локальні опади, з якими мережі зливової   каналізації часто не в змозі справитися.  А зважаючи на загальний незадовільний стан цих   комунікацій, кожна сильна злива закінчується підтопленням міських вулиць. Не стала винятком і   столиця нашої країни.

 У Києві за даними метеоцентру за за 5-7 травня випала місячна норма опадів. Коментуючи ситуацію зі   столичною зливовкою, мер Києва Віталій Кличко повідомив, що  комунальні служби вивчають ті місця,   де були підтоплення, щоб поставити там більш потужні насоси. Під час злив біля проблемних ділянок   чергувала і працювала спецтехніка - зокрема, біля станцій метро «Дорогожичі» та «Лівобережна».   Також незабаром комунальники почистять стоки. У цілому ж у місті проведуть реконструкцію системи   зливової каналізації на найбільш проблемних вулицях. А на тих вулицях, де роблять капремонти доріг,   зараз встановлюють нову систему зливового водовідведення.

 «Не будемо забувати, що в Києві 800 км комунікацій зливової каналізації. Більшу частину яких не   оновлювали десятиліттями. І вона дуже застаріла», - розповів Віталій Кличко.

Слід зазначити, що найбільш ефективними для мереж зливового водовідведення є довговічні пластикові труби, а зокрема гофровані труби КОРСИС та спіральновиті труби СПІРОКОР, які мають підвищену кільцеву жорсткість і можуть витримувати великі транспортні навантаження, що дуже важливо для умов сучасного міста.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА