Компанія GHD Digital створила платформу AquaLAB Connect, щоб забезпечити виділений онлайн-простір для спілкування про виклики, інновації та пріоритети, що є головними для професіоналів у сфері водопостачання в усьому світі.

Ситуація з COVID-19 прискорює інновації у водній галузі в напрямку створення більш віддалених і цифрових рішень. У фахівців у всьому світі тепер є віртуальний будинок обміну знаннями та співробітництва один з одним.

На платформі вже зареєструвалися понад 10 комунальних підприємств, які обслуговують близько 20 мільйонів чоловік в Австралії та Північній Америці.

«Реалії пандемії істотно змінять то, як ми працюємо і як ми живемо. Провідні фахівці водної галузі намагаються зрозуміти, що ці руйнівні тенденції означають для них і майбутнього водопостачання. Щоб допомогти їм у глобальному масштабі долати проблеми і виклики в даний час, ми запустили AquaLAB Connect», – розповів Кумар Паракала, президент GHD Digital.

«Більшість водоканалів мають аналогічні проблеми, однак досі не існувало центрального та глобального цифрового форуму для обговорення проблем, обміну ідеями та знаннями», – зазначила Саскія Хантер, директор AquaLAB і керівник відділу цифрових рішень в GHD Digital.

Ідея створення AquaLAB Connect виникла у клієнтів GHD Digital, які хотіли отримати простий спосіб підключення до своїх інноваційних партнерів з інших комунальних служб по всьому світу. Платформа, допоможе їм легко вирішувати найнагальніші проблеми своєї організації та щ збільшити свій інноваційний потенціал.

«У AquaLAB Connect ми систематизуємо контент та інформацію з багатьох якісних галузевих джерел, а також розповідаємо про неймовірну роботу, яку наші клієнти здійснюють для просування цифрових рішень у водній галузі», – додала Саскія Хантер. – І хоча COVID-19 є найбільш актуальною проблемою на даний момент, творці платформи не упустили з уваги загальну картину. AquaLAB Connect надає користувачам доступ до глобального «інтелектуальному банку» інформації з інших нагальних проблем, з якими стикаються водоканали, таких як нестача води, старіння активів, швидка урбанізація та зміна клімату.

Якщо ми зможемо сприяти ідеям, дискусіям та експериментам, спрямованим на розв'язання цих нагальних питань, ми зробимо щось справді цінне для мільйонів людей, яким надають послуги водоканали».

Провідні фахівці в сфері водопостачання можуть зареєструватися для участі у роботі платформи: aqualabconnect.mn.co.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА