Через економічну невизначеність, зумовлену пандемією коронавірусу, австрійська компанія Borealis, один з провідних європейських виробників поліолефінів, скасувала плани щодо будівництва заводу з виробництва поліетилену (ПЕ) потужністю 1,25 млн. тонн на рік у Казахстані. Про це повідомили у прес-службі компанії.

Проект, спільний з казахстанською ФНБ "Самрук-Казина" (ТОВ "Об'єднана хімічна компанія"), був вперше проанонсований у 2018 році.

Спочатку він був розрахований на будівництво крекінг-установки та двох заводів з виробництва поліетилену, в яких використовувалася б запатентована технологія Borealis Borstar. Остаточне інвестиційне рішення за проектом крекінг-установки та виробництва ПЕ мало бути прийнятим у 2020 році, а запуск – запланований на 2025 рік.

«Рішення про припинення цього проекту в Казахстані засноване на ретельній оцінці всіх аспектів передбачуваного проекту та залежить від наслідків пандемії Covid-19, а також від підвищеної невизначеності майбутньої ринкової ситуації», – йдеться в повідомленні.

Borealis – європейський лідер в області виробництва поліолефінів та одна з провідних фірм у світі. Компанія розробляє та виробляє широкий спектр поліетиленів і поліпропіленів, що відповідають вищим світовим стандартам якості та призначених для виробництва найрізноманітнішої продукції, в тому числі полімерних труб, одно- і багатошарових плівок, виробів, що виготовляються методом видувного формування, лиття, термоформування.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА