Компанія ICMA SAN GIORGIO (Мілан, Італія) з більш ніж 30-річним досвідом розробки екструдерів із співспрямованим обертанням шнеків, призначених для інноваційної вторинної переробки, успішно протестувала нову лінію з рециклінгу, яка буде встановлена ​​у великій італійській групі, що працює в секторі промислових компонентів.

Це вже друга лінія, яку обрав замовник після ефективних  результатів, отриманих при експлуатації першої лінії, встановленої два роки тому і здатної досягати високої продуктивності при виробництві компаунду, регенерованого з пластикових відходів ПП і ПЕВГ (re-compound).

«Екструдер ICMA із співспрямованим обертанням шнеків, спеціально розроблений для переробки відходів пластмас, є практично унікальною машиною в ряду доступних рішень. ICMA є піонером на ринку технологій переробки пластмас, що дозволило нашій компанії накопичити за ці роки глибокий досвід у формуванні правильного процесу відповідно до потреб клієнтів. На дуже вимогливому ринку, що не шукає компромісу щодо якості, ICMA може змінити ситуацію», – зазначив Джорджіо Коломбо, власник ICMA.

В основі лінії лежить двошнековий екструдер ICMA із співспрямованим обертанням шнеків і високим крутним моментом, що характеризується двома бічними джерелами живлення, які керують додаванням різних типів наповнювачів, а також спеціальними високовакуумними насосними установками для підвищення вилучення летких речовин. Екструдер підтримує всі високотехнологічні характеристики сектора компаундів.

Профіль шнека оптимізований для обробки різних груп поліолефінових відходів після інтенсивних комп'ютерних симуляцій, моделювання та випробувань з гранулювання в новій технологічній лабораторії, яка використовує сучасні лінії компаундування.

Високий ступінь гнучкості конструкції екструдера ICMA в поєднанні з потужним крутним моментом дозволяє переробляти різні види пластикових відходів у процесі апциклінга*, здатному випускати регенеровані гранули ПЕВГ та ПП, які можна порівняти з первинними смолами. Крім того, простота цієї лінії є гарантією універсальності виробництва при збереженні високої продуктивності, демонструючи додаткові привабливі переваги рішення ICMA.

* Апціклінг (англ. upcycling) – повторне використання вторинних матеріалів таким чином, щоб створити продукт більш високої якості або вартості, ніж оригінал.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА