У Дніпрі проводиться планова реконструкція мереж водопостачання шкіл і дитячих садочків. У травні був   оновлений   водопровід середньої загальноосвітньої школи № 5 на вулиці Караваєва. Школа побудована близько   70 років тому і з   того часу труби жодного разу не міняли.

 Інженер інспекції з контролю за ремонтами Дніпровського міської ради Владислав Павленко розповів: «Це   планова   заміна мережі, оскільки термін її експлуатації давно закінчився, тут постійно відбувалися пориви.   Металеві труби   замінимо на нові поліетиленові, вони відповідають санітарним нормам і стійкі до корозії.   Гарантійний термін   експлуатації нової мережі – понад 50 років».

 Поліетиленові труби довговічні і надійні. Оновлений трубопровід має вдвічі більший діаметр, ніж металевий. Це   дозволить встановити на території школи пожежний гідрант. Раніше це було неможливо, тому що маленький   діаметр   труби не дозволяв дати потрібний тиск.

 

 Директор школи № 5 Олена Кошляк зазначила: «У нас періодично траплялися аварійні ситуації, доводилося зупиняти навчальний процес. Я дуже рада, що такого більше не буде. Так співпало, що зараз карантин і в школі немає нікого, тому можна сміливо відключити будинок від водопостачання. Плюс у нас з'явиться гідрант, що дуже важливо для безпеки учнів».

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА