У найближчі місяці для проведення нового тесту «Рош» на антитіла до коронавіруса потрібна величезна кількість одноразових наконечників для піпеток та ємностей для реакції. Багато виробників роблять ставку на продуктивність термопластавтоматів серії NETSTAL ELION від KraussMaffei. Виробничий комплекс «Все в одному» дозволяє виробляти до 230 млн одиниць на рік.

Виготовлені в умовах «чистої кімнати» одноразові вироби з пластмас – центральний елемент медичної діагностики. Для недавно розробленого компанією «Рош» тесту на антитіла до SARS-CoV-2 в найближчі місяці буде потрібна колосальна кількість полімерних витратних виробів.

Йдеться про транспортні штативи (підставки), які комплектуються 84 наконечниками для піпеток і ємностями для реакції. «Особливо ефективне для даного завдання рішення – виробничий комплекс «Все в одному» з використанням термопластавтоматів NETSTAL ELION – працює на підприємствах багатьох провідних виробників медичної техніки», – зазначив Вольфганг Цангерле, керівник підрозділу розвитку Netstal компанії KraussMaffei HighPerformance AG.

Така виробнича лінія, що працює в умовах «чистої кімнати», складається з трьох повністю електричних інжекційно-литтєвих машин серії NETSTAL ELION. Наконечники для піпеток виробляються в 64 гніздах на ТПА NETSTAL ELION 1200-530, ємності – на термопластавтомате NETSTAL ELION 1750-530 у 64-гніздовій гарячеканальній прес-формі. Продукція цих двох термопластавтоматів надходить до розташованої по центру системи складування, яка оснащена вбудованою камерою 100 %-го контролю якості, повністю автоматичною системою комплектації ємностями і піпетками, а також системою належної упаковки готових виробів.

Необхідні транспортні штативи (підставки) виробляються при цьому на термопластавтомате NETSTAL ELION із зусиллям змикання 2200 кН в поверхової прес-формі та подаються до системи перед комплектацією.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА