Бригади КП «Харківводоканал» продовжують заміну старих трубопроводів у міській системі водопостачання.

 Так, наприклад, наприкінці травня на території дитячого садочка на вулиці Власенко проводилися роботи з   реконструкції трубопроводу діаметром 300 мм, що забезпечує водою 20 будинків Новобаварського району.

 Заступник директора комплексу «Харьковводопостачання» КП «Харківводоканал» Микола Завада розповів, що   під  час виконання ремонтних робіт було виявлено дефектну ділянку металевого водопровода, який оновлюється   набагато довговічнишими поліетиленовими трубами. Роботи тривали до 30 травня.

 «Основна частина трубопроводу – це труби з чавуну, які служать в рази довше, ніж сталеві, а ось сталеву   ділянку  змушені замінити на поліетилен, який буде працювати безвідмовно», – пояснив Микола Завада.

 Він повідомив, що в Новобаварському районі замінили вже 700 м технічно зношених мереж, а всього планується   оновити 2 км 700 м водопроводі.

 Микола Завада відзначив, що ремонтні роботи ведуться по всьому місту. Бригади працюють за заздалегідь складеним планом, згідно з графіком. Всього в планах підприємства оновити в поточному році 24 км трубопроводів із застосуванням полімерних труб.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА