У кінці травня відповідно до програми «Питна вода» фахівці КП «Бердянськводоканал» проклали нову водопровідну магістраль до багатоквартирних будинків по вулиці Горького.

Мешканці будинку № 37 по вулиці Горького скаржилися, що останніми роками, особливо в літню пору, часто були перебої з водою. «Доводилося навіть вночі вставати та набирати воду, – згадує місцева жителька Світлана Михайлівна. – Тиск в трубах було дуже слабким, і вода ледь текла».

За інформацією комунальників головною причиною перебоїв з водопостачанням у будинках по Горького став старий чавунний водопровід.

Начальник служби водопровідних мереж КП «Бердянськводоканал» Віктор Сизко розповів: «Ця лінія була прокладена ще в 60-70 роках колишнім Первомайським заводом, тут постійно відбуваються пориви, тому капітальну заміну водоводу на вулиці Горького включили до програми «Питна вода».

Замість старого чавунного водогону прокладено понад 120 метрів поліетиленових труб.

«Представники комітету мікрорайону «Центр міста» зверталися до місцевої влади, в управління житлово-комунального господарства та до мера Бердянська з проханням замінити водопровід, тому від усіх жителів вулиці Горького я висловлюю подяку за те, що наші прохання були почуті», - зазначила голова комітету мікрорайону «Центр міста» Інна Щетиніна.

Реалізація програми «Питна вода», згідно з якою проводять планову заміну магістральних мереж в житловому секторі Бердянська, почалася місяць тому. Модернізація аварійних мереж проводиться з використанням надійних і довговічних поліетиленових труб. Нові водогони вже є в мікрорайонах РТС та Азмол.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА