У Кривому Розі під час ремонту проспекту 200-річчя замінять труби мереж водопостачання та водовідведення з використанням поліетиленових труб.

З перших чисел червня роботи йдуть повним ходом. Установка сучасного трубопроводу під землею є одним з пунктів капітального ремонту проспекту 200-річчя Кривого Рогу. Ремонт дороги здійснюється за рахунок обласного бюджету, а підземні комунікації, зливовки, тротуари та велодоріжки  фінансуються з міської казни.

У «Кривбасводоканалі» кажуть, на цій ділянці дороги прокладено три водопроводи різного діаметра. Вже оновлено 320 метрів мережі методами горизонтального направленого буріння та санації. Також змонтовано 100 метрів нового каналізаційного колектора.

Зараз монтажники почали заміну напірного колектора діаметром 800 мм. Трубопровід пролягає від насосної станції, що на вулиці Володимира Великого, до станції аерації.

Проведення робіт ускладнено тим, що каналізаційний відвід проходить під двома автошляхами з інтенсивним рухом транспорту. Незважаючи на це, метод, який використовують робочі, дозволяє замінити труби, не псуючи асфальтне покриття.

Усі оновлені мережі монтуються з поліетиленових труб, оскільки вони є оптимальними для сучасних мереж водопостачання та водовідведення. Технологічні характеристики ПЕ труб роблять їх незамінними для безтраншейних технологій будівництва трубопроводів.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА