У Черкасах тривають роботи із заміни аварійцної ділянки каналізаційного колектора на вулиці   Новопречистенській. Тут працюють кілька бригад аварійно-відновлювальних робіт та спецтехніка.

 Фахівцями водоканалу було прийнято рішення застосувати для заміни мережі метод горизонтального   направленого буріння.

 «Ми проводимо заміну технічно зношеної ділянки каналізаційного колектора за допомогою сучасної технології   –   методу горизонтального направленого буріння. Це одна з новітніх технологій, яка застосовується при   реконструкції комунікацій у міських умовах. Вона дозволяє заощаджувати матеріальні ресурси, прискорює   процес   монтажу мереж та мінімізує руйнування міської інфраструктури при виконанні робіт», – зазначив   Олександр   Гончаренко, головний інженер КП «Черкасиводоканал».

Для здійснення монтажних робіт була залучена підрядна організація, яка має відповідну сучасну спецтехніку та багаторічний досвід реалізації подібних об’єктів.

Загалом методом горизонтального направленого буріння прокладено 190 метрів трубопроводу діаметром 350 мм. На цьому об’єкті використано надійні та довговічні поліетиленові труби. Завдяки своїм технологічним характеристикам вони є безальтернативним вибором для безтраншейних методів будівництва мереж.

Також працівники «Черкасиводоканалу» виконують реконструкцію шести оглядових колодязів. Після завершення усіх ремонтних робіт буде виконано благоустрій території.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА