Компанія LyondellBasell (Нідерланди), найбільший в світі ліцензіар поліолефінових технологій, повідомила, що китайський   концерн Sinopec Hainan Refining & Chemical Co., Ltd. (Sinopec) буде використовувати її технологію Advanced Cascade   Process  (Hostalen ACP) LyondellBasell Hostalen на своему новому підприємстві.

 Технологічний процес буде використовуватися для установки з виробництва поліетилену високої густини (HDPE,   ПЕВГ) потужністю 300 тис. тонн на виробничому майданчику в Янгпу, провінція Хайнань, Китай. Завод Sinopec Hainan з   випуску ПЕВГ почне роботу з використанням каталізаторів Avant Z501 і Avant Z509 для виробництва повного асортименту   мультимодальних продуктів.

«Мультимодальний (multi-modal) ПЕВГ грає ключову роль в задоволенні зростаючого попиту на поліетиленові продукти. Процес Hostalen ACP є провідною світовою технологією для випуску поліетилену високоъ густини для еталонних полімерних продуктів», – розповыв Ніл Надалін, директор по ліцензуванню LyondellBasell.

За даними LyondellBasell, всього в світі вже ліцензовано понад 8,5 млн. тонн потужностей для випуску мультимодальних полімерів ПЕВГ.

Технологія виробництва поліетилену високоъ густини Hostalen ACP дозволяє отримувати високоефективні мультимодальні смоли ПЕВГ з підвищеним балансом жорсткості/в'язкості, високою стійкістю до розтріскування під напругою, використовувані в напірних поліетиленових трубах, плівках і при видувному формуванні.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА