Новий завод компанії KraussMaffei (Німеччина), розташований у Зоні економічного і технологічного розвитку Цзясин (Economic and Technological Development Zone) у районі Великої затоки (регіональний економічний кластер, Китай), подвоює виробничі потужності компанії в регіоні. Відкриття заводу було заплановано на початок лютого, але його довелося відкласти через пандемію коронавірусу.

Площа нової ділянки в даний час складає понад 58 тис. м², і ще 37 тис. м² зарезервовано для майбутнього використання. Ділянка має простір для досліджень і розробок, технічного проектування, виробництва обладнання для екструзії полімерів, лиття пластмас під тиском і технології переробки реакційно здатних термопластів. Очікується, що новий завод Krauss Maffei Group стане ще однією комплексною функціональною штаб-квартирою за межами Німеччини.

На церемонії відкриття заводу були продемонстровані  десять різних типів машин для переробки пластмас і їх 16 різних застосувань. Серед них були представлені машини, розроблені та виготовлені в Китаї спеціально для китайського ринку, такі як серія електричних ливарних машин ТПА PX Agile, двошнекові екструдери ZE GP-Agile та змішувальна та дозуюча машини.

«Китай і решта світу стикаються з проблемами, які пандемія коронавірусу створює для галузі переробки пластмас і пов'язаних з нею промислових ланцюжків. Тим часом з'являються нові технології тенденції, такі як інтелектуальне виробництво, цифрові рішення, відкривають нові можливості для галузі. Новий завод у Цзясин є ще однією важливою віхою в 180-річній історії KraussMaffei, з якої ми хочемо ще більше розширити китайський ринок, поліпшити наші місцеві можливості та створити цінність для клієнтів в Китаї і в усьому світі», – зазначив на відкритті заводу генеральний директор Krauss Maffei China Цуй Сяоцзюнь (Cui Xiaojun).

KraussMaffei, єдиний в світі постачальник обладнання під ключ для техніки лиття пластмас під тиском, екструзії та реакційної техніки, об'єднав свої бізнес-підрозділи, а також колишні бренди KraussMaffei, KraussMaffei Berstorff і Netstal під егідою єдиного бренду KraussMaffei.

Фото: Відкриття заводу компанії KraussMaffei в Цзясин

Довідка. В 2019 році в рамках реорганізації всі дочірні компанії і територіальні підрозділи KraussMaffei стали працювати під назвою KraussMaffei. Компанія Netstal-Maschinen AG (м Нефельс, Швейцарія) перейменована в KraussMaffei High Performance AG, а її машини для лиття під тиском інтегровані в портфоліо KraussMaffei під відомим брендом Netstal. Марка KraussMaffei Berstorff, яка використовувалася для екструзійної техніки, перетворена в KraussMaffei. Компанія KraussMaffei Berstorff GmbH (Ганновер, Німеччина) стала працювати під назвою KraussMaffei Extrusion GmbH.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА