Braskem планує зробити оголошення протягом наступних кількох тижнів щодо запуску нового заводу з виробництва поліпропілену (ПП) у Ла-Порте, штат Техас, США, повідомив один з керівників компанії. Компанія завершила будівництво підприємства на початку цього року, і зараз іде здача проекту в експлуатацію.

«Ми очікуємо, що зможемо оголосити про запуск заводу в найближчі кілька тижнів», – сказав Педро Фрейтас, віце-президент з фінансів Braskem.

Braskem завершила будівництво нового підприємства потужністю 450 тис. тонн ПП на рік у другій половині червня поточного року, а комерційну продукцію на цьому виробництві компанія має намір отримати в третьому кварталі цього року. Планується, що цей завод буде випускати всі види ПП: гомополімери пропілену (ПП-гомо), блок-сополімери пропілену (ПП-блок) і стат-сополімери пропілену (ПП-рандом). Новий завод може замінити поліпропілен, який Braskem експортує в США, з інших підприємств.

За оцінками Педро Фрейтаса, Braskem поставляє до США 100-150 тис. тонн поліпропілену на рік.

Зараз Braskem в США має виробництво ПП у Маркус Хук (Marcus Hook, Пенсільванія) потужністю 350 тис. тонн на рік; у Кенова (Kenova, Західна Вірджинія) потужністю 240 тис. тонн на рік; у Ла-Порте (La Porte, Техас) потужністю 330 тис. тонн на рік; у Фріпорті (Freeport, штат Техас) потужністю 320 тис. тонн в рік і в Сідрифті (Seadrift, штат Техас) потужністю 225 тис. тонн в рік.

Розташована в Сан-Паоло, Braskem є провідною бразильської нафтохімічною компанією і основним виробником поліетилену і поліпропілену в країні. Компанія володіє найбільшими нафтохімічними потужностями в Латинській Америці та є п'ятою за величиною в світі по випуску нафтохімічної продукції. Braskem управляє 18-ма хімічними заводами з виробничою потужністю понад 11 млн. тонн хімічної та нафтохімічної продукції на рік.

Виробничі потужності Braskem у Ла-Порте

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА