Китайська Bora Lyondell Basell Petrochemical, спільне підприємство приватної нафтопереробної   компанії Liaoning Bora Enterprise і міжнародного нафтохімічного гіганта – LyondellBasell (LBI), 7   серпня отримала комерційну продукцію на новій крекінг-установці в Паньцзинь (Panjin, Китай).

 Компанія 5 серпня приступила до тестового виробництва на даному підприємстві потужністю 1   млн. тонн етилену на рік.

 Крім того, на цьому комплексі випускатимуть поліетилен (ПЕ) і поліпропілен (ПП) на супутніх   заводах потужністю 800 тис. тонн ПЕ та 600 тис. тонн ПП на рік. Поліолефіни ж з цього   майданчика будуть продаватися LyondellBasell.

 Також 5 серпня на комплексі в Паньцзинь почали працювати у текстовому режимі деякі   виробництва dowstream. Ці підприємства включають в себе завод з   випуску  поліетилену  високої густини (ПЕВГ) потужністю 350 тис. тонн на рік, завод з   виробництва ПЕВГ/лінійного поліетилену (ЛПНГ) потужністю 450 тис. тонн в рік, а також завод   стиролу потужністю 350 тис. тонн на рік.

Найближчим часом може бути введено в експлуатацію завод з випуску ПП.

Слід зазнчити, що для нових виробництв комплексу Liaoning Bora Petrochemical вибрала технології ПП і ПЕ LyondellBasell. Так, на двох нових лініях заводів сумарною потужністю 600 тис. тонн ПП на рік будуть використовуватися технології LyondellBasell Spherizone та Spheripol. Заводи ж ПЕВГ/лінійного поліетилену (ЛПНГ) працюватимуть по технології виробництва Hostalen ACP компанії LyondellBasell.

Етилен і пропілен є основними сировинними компонентами для виробництва поліетилену  і поліпропілену відповідно.

Bora Lyondell Basell Petrochemical – це 50:50 спільне підприємство американської LyondellBasell і китайської Liaoning Bora Enterprise Group (Bora). Остаточна угода була підписана 6 березня 2020 року. А меморандум про намір створити дане СП в в Паньцзінь був підписаний 5 вересня 2019 року.

LyondellBasell – провідний постачальник поліетилену та каталізаторів, один з найбільших в світі виробників поліпропілену, а також розробник технологій виробництва ПЕ та ПП. Компанія виробляє продукцію на 58 виробничих майданчиках у 18 країнах світу.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА