К середині серпня поточного року продажі полівінілхлориду (ПВХ) у США та Канаді випереджають обсяги виробництва, що обмежує експорт, повідомляє American Chemistry Council, посилаючись на дані Vault Consulting.

Попит і виробництво полівінілхлориду (ПВХ) у США та Канаді залишаються незбалансованими. Згідно з попередніми даними, опублікованими в середу Vault Consulting, липневі продажі ПВХ у США та Канаді виросли до одного з найвищих рівнів за останні п'ять років, при цьому експорт знизився, також як і запаси.

Виробництво збереглося приблизно на середньому рівні, при цьому деякі виробники зіткнулися з обмеженнями виробництва.

Обсяги експорту знизилися, оскільки виробники продавали матеріал внутрішнім контрактним клієнтам і скорочували експортні поставки. За словами виробника смоли, липневі продажі перевищили обсяги виробництва, в результаті чого запаси скоротилися.

Внутрішній попит у будівельному секторі показав високі продажі будівельних матеріалів з ПВХ, в тому числі труб, сайдингу, терасної дошки та огороджень. Деякі матеріали замовлені попередньо, що свідчить про те, що зростання попиту може продовжитися в четвертому кварталі.

Сплеск попиту пішов за різким падінням замовлень в квітні, а також за слабким відновленням в травні.

Експорт ПВХ на початку року був фактично на найнижчому рівні за багато років, але різко збільшився в травні, коли Китай та інші країни на азіатських ринках вийшли з карантину через коронавірус, який в значній мірі зупинив ділову активність.

Ціни на ПВХ у США як для внутрішнього, так і для експортного ринку впали в травні через ослаблення попиту через коронавірус і на даний момент повернули більшу частину своєї втраченої вартості.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА