У Черкасах фахівці бригади аварійно-відновлювальних робіт та спецтехніка водоканалу продовжують відновлення   зруйнованої ділянки головного каналізаційного колектора, що зазнав руйнації на початку липня. Внаслідок його   руйнації утворилися три провалля: одне на розі вулиць 30-річчя Перемоги–Героїв Майдану та два – на розі вулиць 30-   річчя Перемоги–Сумгаїтська. Із запланованих 530 метрів вже замінено 130 метрів мережі з використанням методу   горизонтального направленого буріння.

 Колектор модернізують поліетиленовими трубами, вони оптимально відповідають вимогам безтраншейної   прокладки мереж. Завдяки технологічним характеристикам поліетилену ці труби стійкі до дії газової корозії, що є дуже   важливим для безперебійної та довговічної роботи каналізації.

 Попереду ще багато роботи. Необхідно замінити 400 метрів труб та збудувати нові оглядові колодязі. Роботи   ускладнюються глибиною залягання колектора – це майже сім метрів, а також наявністю підземних комунікацій іншого   призначення.

 

 

 

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА