Двісті метрів водогону – це багато чи мало? На перший погляд, всього-навсього дві стометрівки. А от   мешканці  села Опішня, після того, як могли залишитися без централізованого водопостачання, вважають   зовсім по-іншому.

 Водогін в селі збудувано ще у 60-х роках минулого століття. Використовували тоді металеві труби. Та за     десятиліття експлуатації вони геть зносилися. 

 «Два місяці тому у нас трапилася аварія – води було повно і у погребі, і скрізь. Ми не знали, за що хапатися!   Нас врятував «Полтававодоканал». Вони не лише локалізували той жах, а і за два місяці повністю замінили   аварійну ділянку водогону», – розповіла Мешканка Опішні Катерина Момот.

 «Звісно, хто не стукає, тому не відкривають, – приєднується до розмови сусідка Людмила Гордієнко. – Стукали   ми скрізь, і «Полтававодоканал» оперативно відгукнувся: поміняли гнилі труби водогону і ми тепер з водою –   чистою і смачною!»

Самі мешканці Опішні теж не сиділи склавши руки, чекаючи, поки ділянку водогону замінять.

«Люди всіляко допомагали нашим працівникам, брали активну участь у заміні діялнки водогону, виконуючи підсобні роботи. Завдяки такій допомозі нам і вдалося вкластися у такий короткий термін», – пояснює генеральний директор КП ПОР «Полтававодоканал» Василь Воротинцев.

Отож, на ділянці старого водогону в Опішні повністю замінено труби, люди знову мають воду в оселях. Тут прокладено 200 метрів водопровідної мережі з поліетиленових труб, що гарантовано безаварійно слугуватимуть більше ніж півстоліття.

Такий вигляд мала стара водогінна труба в Опішні

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА