Світовий лідер з випуску обладнання для переробки пластмас, компанія KraussMaffei (KM, Німеччина) повідомила про закладення першого каменя в фундамент нового заводу з виробництва екструзійних систем у східному промисловому парку Латцен, розташованому в Ганноверском регіоні Німеччини.

Об'єкт площею 66500 м² планується завершити до третього кварталу 2022 року, він повинен замінити колишній майданчик компанії в Ганновер-Кліфельде, яка вже не дозволяв подальше розширення потужностей.

Новий об'єкт, що включає офісні, виробничі та адміністративні приміщення, є частиною інвестиційного плану KraussMaffei в нові виробничі підприємства та нову штаб-квартиру.

Компанія повідомила, що підприємство об'єднає під одним дахом екструзійний напрямок KraussMaffei для виробництва систем з переробки пластмас та каучуку.

«Наші нові приміщення стануть нашим майбутнім центром технологій екструзії і переробки, – повідомив генеральний директор KraussMaffei Group Майкл Руф (Michael Ruf). – Тут буде створено 750 робочих місць для висококваліфікованих робітників в області металообробки та полімерів».

Передбачається, що на цьому об'єкті особливу увагу буде приділено інноваційному центру площею близько 10 тис. м² для пробних цілей, який включатиме 20 машин і ліній, від невеликих лабораторних приміщень до промислових машин. Центр буде доступний потенційним клієнтам для попереднього тестування в реальних виробничих умовах перед розміщенням замовлень.

 

Доктор Міхаель Руф, головний виконавчий директор KraussMaffei Group, мер Латцен Юрген Кен, міністр-президент Нижньої Саксонії Стефан Вайль, Дітер Тевес, виконавчий директор  KraussMaffei, закладають камінь у фундамент нового заводу в Латцені

Фото: KraussMaffei Group

 

 Проект нового заводу KraussMaffei площею 66500 м2 і з чисельністю персоналу 750 співробітників

Фото: KraussMaffei Group

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА