Концерн Braskem (Бразилія) повідомив про запуск комерційного виробництва поліпропілену (ПП) на своїй новій виробничій лінії в Ла-Порте, штат Техас, яка зміцнить позиції компанії як великого виробника поліпропілену в Північній Америці.

Нова ділянка з річною виробничою потужністю понад 450 тис. тонн на рік зможе виробляти весь портфель поліпропілену, який включає широкий спектр продуктів, в тому числі гомополімери, ударостійкі сополімери та рандом-сополімери.

Будівництво заводу почалося в жовтні 2017 року і було завершено в червні 2020-го. Комерційне виробництво почнеться після успішного завершення процесу введення в експлуатацію та досягнення протоколів забезпечення якості продукції Braskem, повідомляє компанія.

«Запуск комерційного виробництва на новій виробничій лінії поліпропілену явно зміцнює лідерство Braskem на північноамериканському ринку поліпропілену. Наші інвестиції в розмірі 750 млн. доларів у найбільшу лінію виробництва поліпропілену в Америці відображають нашу незмінне прагнення задоволенню потреб клієнтів зараз і в майбутньому.

Із запуском нового глобального експортного центру в Чарльстоні, Південна Кароліна, ми значно розширимо наші можливості з обслуговування клієнтів по всій Північній Америці, Південній Америці, Європі та Азії. Я також хочу подякувати нашим партнерам з проектування і будівництва за те, що вони втілили цей важливий проект в життя в складних умовах, створених COVID-19. Нашим пріоритетом завжди є безпека наших співробітників», – повідомив на відкритті Марк Ніколіч, генеральний директор Braskem America.

За його словами, нова виробнича лінія запускається якраз тоді, коли споживачі поліпропілену в Північній Америці найбільше її потребують. Ринок адаптується до пандемії, і попит в Північній Америці вже повернувся до допандемічного рівня.

«У поєднанні з недавніми операційними проблемами галузі цей попит створив ситуацію, в якій північноамериканські клієнти потребують нашої підтримки. Ми дуже раді запропонувати цю нову виробничу потужність клієнтам з різних регіонів світу», – зазначив Олександр Еліас, директор Braskem по поліпропілену в Північній Америці.

У червні 2020 року Braskem оголосив про створення свого нового глобального експортного центру в Південній Кароліні, щоб краще обслуговувати міжнародних клієнтів. Новий глобальний експортний центр надаватиме послуги з пакування, зберігання і доставку для підтримки підприємств Braskem з виробництва поліпропілену в країні.

Проект і розробка нового глобального експортного центру вже знаходяться на завершальній стадії, і його планується завершити в третьому кварталі цього року. Підприємство матиме можливість здійснювати експортні поставки до 204 тис. тонн (450 млн фунтів) поліпропілену і спеціалізованих полімерів клієнтам Braskem по всьому світу.

 Завод Braskem з випуску поліпропілену на новій виробничій лінії в Ла-Порте, штат Техас (США). Фото: Braskem

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА