Експорт поліетилену (ПЕ) зі США виріс на 23,2 % за перші сім місяців 2020 року порівняно з тим же періодом 2019 року, згідно з даними ICIS агентства Маркет Репорт.

Так, за сім місяців експорт ЛПНГ виріс на 33 %, поліетилену високої густини (ПЕВГ) – збільшився на 23,4 %, поліетилену низької густини (ПЕНГ) – знизився на 9,1%.

Експорт ПЕВГ знизився в порівнянні з попереднім роком, оскільки два нових заводи, запуск яких спочатку очікувався в 2019 році, ще не введені в експлуатацію. Крім того, внутрішній попит на ПЕВГ був високим, що обмежувало експортні поставки.

Експорт лінійного поліетилену низької густини (ЛПНГ) та поліетилену високої густини збільшився в порівнянні з 2019 роком, оскільки в США в останні роки створюється значний обсяг нових потужностей з виробництва поліетилену, велика частина яких націлена на експорт.

У порівнянні з попереднім роком значно збільшився експорт до Китаю, оскільки КНР скасувала додаткові мита, які накладаються на імпорт ПЕВГ і ЛПНГ зі США в країну.

Основними виробниками поліетилену в США є Chevron Phillips Chemical (CP Chem), DowDuPont, LyondellBasell, ExxonMobil, Formosa, INEOS, Total Petrochemicals і Westlake.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА