Комунальне підприємство «Маріупольводоканал» продовжує планову модернізацію водних магістралей міста. На кінець вересня в Центральному районі проведено переключення магістрального водоводу на розі бульвару Шевченка та вулиці Шота Руставелі.

Також бригади аварійно-відновлювальних служб Центрального району  «Маріупольводоканалу» здійснили заміну ділянки водоводу на перетині вулиць Гранітної  та Вільямса. В цілому було укладено 40 метрів поліетиленових труб діаметром від 300 до 600 мм. Під час робіт було зроблено підключення систем водопостачання прилеглих домогосподарств приватного сектора до нової магістралі. Фахівці підприємства встановили нову запірну арматуру: п'ять нових засувок діаметром від 100 до 600 мм.

Під час планових капітальних ремонтів мереж водопостачання здійснюється заміна зношених ділянок трубопроводів. Аварійні ділянки зі чавуну та сталі замінюються полімерними трубами, що підтверджує системний підхід КП до вирішення питань розвитку міського водопровідно-каналізаційного господарства.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА