Фахівці одеського водоканалу активно працюють на одному з основних водоводів, що забезпечує питною водою містян частини Київського району, Великого Фонтану та Чорноморки. Цей трубопровід повністю вичерпав експлуатаційний ліміт, а щоб мешканці не страждали від постійних аварій і відключень, його кардинально оновлюють. Буде замінено близько 3500 метрів мережі від вулиці Горіхової до вулиці Львівської. Роботи зжійснюються в кілька етапів згідно з інвестиційною програмою підприємства. Використовується переважно сучасна безтраншейна технологія прокладки, що мінімізує розкопки, відключення послуг і незручності для споживачів. В останню декаду вересня працівники водоканалу виконали перший етап робіт. Було прокладено близько 1060 метрів нового водогону з пластикових труб по вулиці Марії Демченко (від Горіхової до Академіка Вільямса). Тепер замість зношених чавунних труб діаметром 600 мм вода транспортуватиметься новими поліетиленовими трубами, термін служби яких набагато перевищує півстоліття.  

Також під час монтажних робіт «Інфоксводоканал» встановив нову запірну арматуру, пожежні гідранти, було облаштовано колодязі та камери.

Для вводу нової лінії в експлуатацію залишилося переключити ПЕ водогін в існуючу систему водопостачання, а також підключити до нових труб усіх абонентів.

 

На наступних етапах будуть оновлені інші ділянки водопровідної мережі по вулицях Тімірязєва, Довга і до вулиці Львівська. Отже мешканці Дачі Ковалевського та Великого Фонтану отримають якісні та безперебійні послуги з водопостачання.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА