Селянський узвіз ремонтують з літа. За цей час будівельникам вдалося зробити чимало, але в один момент негода внесла свої корективи. Сильна злива розмила ґрунт і щебінь, звівши нанівець всю раніше виконану роботу. Однак, запевняють фахівці, що навіть незважаючи на це, всі роботи на ділянці планується завершити з випередженням термінів. «Сильні зливи намивали багато ґрунту, в тому числі глини. У 90-х роках під час забудови дощоприймачі заклали бетоном, а найближча система перебувала нижче по вулиці. На цьому відрізку раніше взагалі не промивали зливову каналізацію, тому підрядна організація за свій рахунок виконала заміну однієї додаткової труби, щоб зробити систему працездатною. Йдемо за планом, вже в середині жовтня відкриємо і проїжджу, і пішохідну зони», – повідомив головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови і його заступників Антон Андрієнко.

Оновлену ділянку зливової каналізації виконано з поліетиленових труб зі структурованою стінкою, які мають підвищену кільцеву жорсткість і можуть витримувати великі навантаження.

«Проблем з цією дорогою не буде. Ми використовуємо якісні каналізаційні труби, які мають всі сертифікати на навантаження та зносостійкість. Зараз ми пербуваємо вже на завершальному етапі. Головною перешкодою в роботі була відсутність зливової каналізації, яка «існувала» тільки на всіх планах міста, і в яку повинні були увійти інші дощоприймачі. Тому нам довелося прокладати нову здивовку», – розповів головний інженер підрядної компанії Євген Ставманенко.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА