Стабільна робота каналу Сіверський Донець-Донбас (СДД), одного з основних джерел подачі води – одне з найважливіших завдань Компанії «Вода Донбасу», яке виконують не тільки фахівці Регіонального управління з експлуатації каналу, а й співробітники Управління «Донбассводоремонт».

Оскільки канал СДД неможливо зупинити для виконання ремонтних робіт, великий обсяг робіт здійснюється під водою. Водолази ділянки підводно-технічних робіт регулярно проводять обстеження підводних частин гідротехнічних споруд та трубопроводів, виконують зняття поперечних профілів з прощупуванням ґрунту та промірами глибин. 

Водолази відремонтували дюкер через річку Сіверський Донець від насосної станції першого підйому Другого донецького водопроводу до Слов'янської фільтрувальної станції № 1. В ході робіт обстежили дно над відсипкою трубопроводів і кабелів, а також трубопроводи, що проходять по дну. Виконали зняття поперечних профілів споруд з прощупуванням ґрунту та промірами глибин, очищення трубопроводів вручну від обростання. 

У Шахтарську поклали 18 метрів водоводу з поліетиленових труб діаметром 315 мм і 62 метри чавунної труби діаметром 300 мм. У Добропіллі виконано поточний ремонт 45 метрів водопровідних мереж Центрального водоводу міста Білозерське діаметром 225 мм. У Новоазовську ПЕ трубами оновили 110 метрів водоводу діаметром 63 мм і 13 метрів трубопроводу діаметром 315 мм. Крім того, в Новоазовську виконано заміну 140 метрів каналізаційного колектора діаметром 300 мм з використанням пластикових труб. У Мірнограді замінили 90 метрів водогонів діаметром від 90 до 110 мм. У місті Гірник Селидівського району виконано укладання 200 метрів поліетиленового водоводу діаметром 90 мм. 

У Маріуполі водолази обстежили греблю Старокримського ділянки. Роботи проводилися на глибині 20-25 метрів і видимості менше 1 метра. В Торезі фахівці ремонтних ділянок оновили полімерними трубами 412 метрів водогонів діаметрами від 110 до 225 мм.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА