У першу декаду жовтня на насосній станції № 25 КП «Харківводоканал» проводилися планові ремонтні роботи.

За інформацією директора з виробництва комплексу «Харьковводопостачання» КП «Харківводоканал» Миколи Завади, насосна станція № 25, розташована в районі іподрому, забезпечує водопостачання будинків в Київському та Шевченківському районах.

Для цього станція була тимчасово відключена, і на ній провели профілактику і ремонт її електротехнічної та механічної частини, перевірили насосне обладнання, провели ревізію запірної арматури, щоб в новому опалювальному сезоні системи працювали надійно.

Одночасно з цими роботами на станції ремонтували мережі, оскільки вони не наповнені водою.

«Той час, коли станція стояла, ми використали для проведення профілактичних робіт по заміні запірної арматури, пожежних гідрантів. На даний момент на мережах замінили 21 одиницю запірної арматури та 15 пожежних гідрантів. Для цього було задіяно 17 бригад. Чотири бригади працювали на внутрішніх майданчиках станції», – повідомив Микола Завада.

Нагадаємо, що в цьому році «Харківводоканал» запланував заміну більше 25 км мереж холодного водопостачання, до жовтня вже оновили понад 18 км трубопроводів переважно із застосуванням пластикових труб.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА