Компанія Lummus Technology (США, входить в McDermott) оголосила про укладення контракту з компанією Enter Engineering для Шуртанского газохімічного комплексу (ШГХК) в Узбекистані. Обсяг робіт Lummus включає проектування та поставку чотирьох запатентованих печей з коротким часом процесу крекінгу (Short Residence Time, SRT®) типу VI та VII, що більш ніж удвічі збільшать виробництво етилену на заводі в Шуртані.

«Наші передові Етиленові печі SRT® оптимізують надійність, продуктивність, тривалість процесу та енергоефективність, – зазначив Леон де Брюн, президент і головний виконавчий директор Lummus Technology. – Ми вдячні за продовження нашого партнерства в Шуртані та сподіваємося на співпрацю з Enter Engineering для розширення виробництва етилену при одночасному скороченні відносних викидів і експлуатаційних витрат на Шуртанскому газохімічному комплексі».

Перше покоління піролізних печей, названих SRT-I (Short Residence Time), було розроблено в середині 1960-х років. З тих пір було запущено сім поколінь піролізних печей SRT®. Найбільш популярні печі SRT включають SRT-III, SRT-V, SRT-VI та SRT-VII. Lummus поставив більше печей для етилену, ніж будь-який інший ліцензіар виробництва цієї продукції, що становить понад 40 % від загальносвітової потужності.

Довідка. Lummus Technology є світовим лідером в розробці і впровадженні технологічних процесів. За більш ніж 100 років роботи компанія запатентувала близько 130 технологій і 3400 патентів і є провідним ліцензіаром нафтохімічних, нафтопереробних, газифікаційних і газопереробних технологій, а також постачальником каталізаторів, запатентованого обладнання та супутніх послуг клієнтам по всьому світу.

Підпис до фото Шуртанского газо-хімічний комплекс (ШГХК) в селищі Шуртан, Узбекистан.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА