Компанія Molecor (Мадрид, Іспанія) повідомила про розширення асортименту полімерних труб з орієнтованого полівінілхлориду (ПВХ-О), випустивши трубу марки TOM® діаметром 1000 мм.

«Для компанії, яка спеціалізується на розробці технології молекулярної орієнтації, яка застосовується для водопровідних труб під тиском, запуск першої в світі труби DN1000 мм з орієнтованого полівінілхлориду є новою віхою в секторі напірних трубопроводів», − пояснили в компанії.

З новим діаметром, який експоненціально розширює сфери застосування та ринки труб з ПВХ-О, які стали ефективним рішенням для транспортування води під тиском, компанія розраховує відкрити нові можливості для проектів великого діаметра, в яких вона раніше не була представлена.

Molecor виробляє з ПВХ-О труби DN500-800 мм, аксесуари ecoFITTOM®, а тепер і труби DN1000 мм, пропонуючи інноваційні рішення, що відповідають потребам і викликам, які сьогодні представляє ринок транспортування води під тиском.

«Цей новий діаметр разом з існуючими гарантує необхідну ефективність тиску та потоку для розумного управління водними ресурсами. Завдяки дуже високому терміну служби та оптимальним характеристикам, спрямованим на оптимізацію наявних ресурсів і зниження витрат на установку та обслуговування в гідравлічних інфраструктурах, труби TOM® з ПВХ-O також мають 50-річну гарантію», − додали в компанії.

Molecor розширює асортимент труб з орієнтованого ПВХ, випустивши трубу TOM® діаметром 1000 мм.

Фото: Molecor

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА