Спеціалісти «Інфоксводоканалу» завершили заміну другої великої ділянки каналізаційного колектора по вулиці Моторна. Особливістю даних робіт є застосування інноваційної німецької методики реновації з використанням полімерних матеріалів.

У вересні «Інфоксводоканал» за цією технологією вже замінив 300 метрів зношеного трубопроводу на цій же вулиці. Отже, на сьогодні по вулиці Моторній оновили близько 500 метрів мереж каналізації великого діаметра.

«Інфоксводоканал» буде й далі міняти зношені мережі методом реновації. За цією технологією в стару трубу вводять спеціальний полімерний рукав, який набуває форму первинної труби. Потім внаслідок дії ультрафіолетової лампи відбувається процес полімеризації, і всередині старої труби утворюється нова. Перед початком робіт необхідно обов'язково провести відеообстеження трубопроводу і його очистку від забруднень і закупорок.

Ця технологія відмінно зарекомендувала себе на практиці. Вона дозволяє суттєво заощаджує час і трудовитрати при проведенні робіт. При цьому не має потреби в проведенні масштабних земляних робіт, не пошкоджуються дорожнє покриття та зелені насадження, а також з'являється можливість оновлювати ділянки мереж, де раніше було неможливо проводити розкопки.

І найважливіше, полімерний матеріал, яким оновлюється трубопровід,  є стійким до агресивного середовища і корозії, і здатний прослужити понад 50 років.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА