Співробітники одеського водоканалу реконструюють однин з найважливіших водопроводів в Одеській області: він подає воду кільком десяткам тисяч споживачів курортів Затока і Кароліно-Бугаз, Овідіополь, Маяки, Надлиманське, Роксолани, Калаглія та Миколаївка.

На одній з дільниць монтажники оновлюють більше 300 метрів старого металевого водоводу діаметром 700 мм новими поліетиленовими трубами, що мають гарантований термін служби вже понад 50 років. Прокладка труб здійснюється з використанням горизонтального направленого буріння, щоб не руйнувати дорогу, під якою проходить магістраль. Крім нових ПЕ труб була встановлена ​​сучасна запірна арматура, що дозволяє в екстрених випадках проводити локальні відключення.

За допомогою цієї технології монтажники замінили ще 150 метрів водопроводу біля траси Одеса-Рені.

Після проведення гідравлічних випробувань новий водопровід буде введено в експлуатацію.

Директор «Інфоксводоканалу» Ігор Лисенко зазначив: «У рамках Інвестиційної програми на підприємстві ведуться масштабні роботи з модернізації мереж і устаткування. Зараз максимум зусиль докладається для заміни мереж, адже від цього залежить якість послуг, безперебійність і надійність водопостачання».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА