Вода в Луцьк надходить з підземних джерел п’яти водозаборів: Дубнівського, Ново-Дубнівського, Південно-Східного, Східного та Омелянівського. Загальна кількість свердловин – 47 штук. Кожен водозабір має свою станцію водопідготовки.

Гнідавська площадка водопідготовки живить водою південну частину Луцька, тут обробляється вода 3-х свердловин Південно-Східного водозабору, а також  однієї свердловини, що розташована на самій площадці.

У жовтні працівники «Луцькводоканалу» здійснили якісну та оперативну заміну понад 200 метрів аварійного водогону діаметром 600 мм, який є основною мережею Гнідавської станції водопідготовки.

Старі металеві повністю вичерпали свій експлуатаційний ліміт і вже не могли ефективно функціонувати. Замість них було прокладено поліетиленові труби діаметром 630 мм.

Реконструкцію цієї ділянки водогону здійснено традиційним траншейним способом. Поставлені на об’єкт стандартні трубні відрізки було з’єднано за допомогою зварювання нагрітим інструментом встик.

Роботи було проведено дуже швидко. Операцію по заміні труб здійснено протягом однієї доби.  На другий день тиск води у мережі біло повністю відновлено, вода в оселі лучан пішла у штатному режимі.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА