У Дюссельдорфі відбулася зустріч членів Консультативної ради учасників найбільшої в світі виставки пластмас та каучуку «К». На цьому засіданні було визначено дату проведення наступного заходу «К», який відбудеться з 19 по 26 жовтня 2022 року.

Група експертів зібралася, щоб намітити курс для цього важливого міжнародного форуму індустрії пластмас та каучуку. Консультативна рада експонентів підтримує Messe Düsseldorf у підготовці до виставки «K 2022» та надає консультації з основних концептуальних та організаційних питань. Особлива увага приділяється розгляду поточних подій, а також світовій економіці та обговоренню перспективних тенденцій і технологій, у тому числі і в сфері виробництва та застосування полімерних труб.

Консультативна рада «К 2022» складається з представників виставкових галузей і провідних торгових асоціацій. Вона відображає повний спектр асортименту, представленого на виставці «K» у Дюссельдорфі, включаючи машинобудування та виробництво обладнання, сировину та допоміжні матеріали, а також напівфабрикати, технічні деталі і вироби з армованого пластику.

Головою консультативної ради експонентів знову буде Ульріх Райфенхойзер, керуючий партнер однойменної машинобудівної компанії та голова асоціації машинобудування для пластмас і гуми VDMA. Комітет зі зв'язків з громадськістю «K 2022» очолить Торстен Кюманн, керуючий директор Асоціації машинобудування для пластмас і гуми VDMA.

Ерхард Вінкамп (керуючий директор Operative Trade Fair Business), Петра Куллманн (виконавчий директор Operative Trade Fair Business Fair), Ульріх Райфенхойзер (голова Консультативної ради експонентів) і Томас Франкен (директор проекту портфеля пластмас та каучуку) Фото: Messe Düsseldorf

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА