LyondellBasell оголосила, що компанія Hengyi Industries SDN BHD буде використовувати для нового виробництва технологію LyondellBasell Hostalen «Advanced Cascade Process» (Hostalen ACP). Технологічний процес буде застосовано для виробництва поліетилену високої густини (ПЕВГ) потужністю 450 тис. тонн на рік, яке буде побудовано на Пулау Муару Бесар, Бруней-Даруссалам.

Технологія виробництва LyondellBasell суспензій високої густини дозволяє виробляти високоефективні мультимодальні смоли з підвищеним балансом жорсткості і в'язкості, високою до ударів і до розтріскування під напругою, зазначили в компанії. Такий вид поліетилену використовуються у виробництві напірних труб, плівок і видувному формуванні.

Нафтохімічний комплекс у Брунеї був запущений в 2019 році, в планах компанії − розширити спектр виробництв, побудувавши нові потужності. Інвестиції в нафтохімічний проект китайської компанії Hengyi в Брунеї складуть не менше USD15 млрд.

Довідка. LyondellBasell − американська нафтохімічна компанія, входить до числа найбільших світових виробників етилену, пропіленоксиду, стиролу. До складу холдингу входить 55 заводів, розташованих в 17 країнах світу. LyondellBasell також є найбільшим ліцензіаром технологій з виробництва поліолефінів.

Hengyi Petrochemical Co., Ltd. виробляє і продає нафтохімічну продукцію в Китаї та за кордоном. Раніше компанія називалася Shi Ji Guang Hua Technology Company Limited і в травні 2011 року змінила свою назву на Hengyi Petrochemical Co., Ltd. Hengyi Petrochemical була заснована в 1990 році та базується в Ханчжоу, Китай.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА