Тривають роботи з реконструкції вулиці Степана Бандери у Львові: буде відремонтована вся вулиця протяжністю понад один кілометр. Загальна вартість проекту згідно з договором підряду, що укладено між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур», становить 209,5 млн грн, з яких «левова частка» піде на заміну інженерних мереж, зокрема каналізаційного колектора та водопроводу. 

Станом на другу половину листопада вже оновлено 135 м каналізаційного колектора та 477 м водопроводу з використанням поліетиленових труб, про це повідомили у львівській міській адміністрації.

Прессекретар ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль розповів: «На сьогодні на вулиці Степана Бандери іде інтенсивна заміна інженерних мереж. Найбільш складною частиною робіт є реконструкція застарілих трубопроводів,  з а саме будівництво каналізаційного колектора діаметром 1200 мм.

Вже оновлено 135 м колектора та облаштовано 8 колодязів. Також вже перекладено 477 м водопроводу діаметром 225 мм».

Роботи на об’єкті поділено на три етапи. Перший етап — від вулиці Чупринки до вулиці Антоновича, другий — від вулиці Антоновича до вулиці Героїв УПА, третій — від вулиці Героїв УПА до вулиці Городоцької.

Проектом реконструкції передбачається: повне розбирання дорожнього покриття, трамвайних колій і тротуарів; зрізка зелених насаджень, які попадають в межі виконання робіт; реконструкція всіх інженерних мереж ( у т.ч. водопостачання та водовідведення), згідно з наданими технічними умовами служб міста; влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій посередині вулиці; влаштування контактної мережі трамваю, вуличного електроосвітлення; влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг та, на окремих ділянках, — велосипедних доріжок; влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків; влаштування тротуарів і пішохідних зон з забезпеченням умов для пересування маломобільних груп населення; благоустрій вуличного простору.

Усі роботи проводяться відповідно до виготовленої проектно-кошторисної документації, яка пройшла державну експертизу і перевірку у всіх необхідних інстанцій.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА