У Запоріжжі працівники «Водоканалу» замінюють аварійну ділянку водогону по проспекту Моторобудівників. Частину робіт комунальники виконують методом санації, іншу частину трубопроводу прокладають відкритим способом.  Для такої реконструкцій найбільше підходять поліетиленові труби.

Роботи почалися у першій декаді листопада. Загалом тут буде замінено 250 метрів водогону.

   

Ця мережа водопостачання була побудована ще в 1959 році. За понад півстоліття експлуатації труби істотно зносилися, і тут часто виникали аварійні ситуації. Оскільки цей водогін обслуговує також і селище Зелений Яр, роботи з реконструкції почали після завершення сезону поливу.

За інформацією начальника ділянки РСЦ Петра Твердоя, проведення робіт ускладнювалося тим, що частина водопроводу пролягає на досить значній глибині, близько 8-9 метрів. Також траса водогону має вигин, тому повністю здійснити заміну пошкодженої ділянки методом санації було неможливо. Отже було прийнято рішення виконати заміну основної ділянки класичним траншейним способом, а ту частину, яка йде через балку − просанувати. Роботи планується завершити до кінця листопада.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА