В останню декаду листопада фахівці «Рівнеоблводоканалу» завершили реконструкцію аварійних ділянок мереж водопостачання у районі вулиці Студентської.

Ці трубопроводи забезпечують водою східну та центрально-східну частини Рівного, а це понад 73 тисяч містян.

Один старий сталевий водовод діаметром 530 мм було збудовано у 1971 році, тобто він експлуатується вже близько півстоліття. Другий сталевий водовод  діаметром 720 мм введений в експлуатацію у 1985 році і працює вже понад 35 років. На сьогодні ці трубопроводи в окремих місцях повністю замортизовані та потребують оновлення, а деякі ділянки − повної  заміни.

Зважаючи на це, водоканал здійснив їх модернізацію із заміною на полімерні труби. На водоводі Ø 720 мм оновили ділянку протяжністю 74 м та водоводі Ø 530 мм − протяжністю 100 м. Тут було прокладено поліетиленові труби.

Також повністю реконструювали чотири камери переключень між водоводами із заміною всієї запірної арматури, а саме засувок Ø 500 мм – 2 шт., Ø 400 мм – 3 шт. та затворів Ø 500 мм – 1 шт., Ø 400 мм – 1 шт. Роботи здійснювали з мінімальним відключенням споживачів на нетривалий термін.

Виконані роботи значно знижують аварійність на оновлених ділянках та у випадку проведення аварійно-відновлювальних робіт на мережах міста забезпечують відключення мінімальної кількості користувачів.

У «Рівнеоблводоканалі» наголошують, що саме зараз під час пандемії COVID-19 безперебійне водопостачання є важливим фактором дотримання безпеки та здоров’я.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА