Компанія Massive Dimension (США) займається широкоформатним 3D-друком і переробкою пластикових відходів і, зокрема, спеціалізується на пелетних екструдерах.

Компанія повідомила про випуск найпотужнішого екструдера компанії MDPE10 для переробки гранул, який призначений для інтеграції з ЧПУ-верстатами і роботизованими маніпуляторами, такими як власний вузол друку компанії (MDPC - Massive Dimension Printing Cell), який ще перебуває в стадії розробки.

Що стосується характеристик новинки, то MDPE10 може продавлювати до 10 фунтів пластика на годину (4,5 кг), що в 5 разів більше, ніж у дебютній моделі MDPH2, представленої в минулому році. Вартість пристрою становить 13 499 доларів, його поставки повинні початися до кінця 2020 року.

Цей 3D-екструдер розроблений насамперед для полегшення виробництва великих полімерних деталей. Він містить в собі три окремі зони нагріву з максимальною температурою 450 °C, забезпечуючи в сумі 1000 Вт теплової потужності.

Сам екструдер важить 18 кг та оснащений змінним шнеком з відношенням довжини до діаметра 24:1. Пристрій оснащений комплектом з чотирьох сопел, кожне з яких є сумісним з широким спектром термопластів, включаючи ПМК, АБС, УПС, ПЕТ-Г та інші, які в даний час проходять тестування.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА